Звичайно, всі знають, що у перельотах найцікавіше – зліт та посадка.
А в «перерві» між ними потрібно чимось себе зайняти. Так би мовити, знайти точку комфорту і розслабитися. Бортпровідники переконані, що є 12 речей, з якими ви цього точно не досягнете, адже у повітрі зазвичай вони випадають з категорії «все нормально, все як завжди».
Отже, що саме краще не робити
1. Вкриватися пледом
Ніхто не буде прати та чистити пледи між рейсами, ба навіть обробляти спреєм, що дезінфікує. Даремно, якщо ви собі таке нафантазували. Просто не користуйтеся.
Зазвичай, безкоштовні подушки та ковдри бувають свіжими лише на першому рейсі, вранці.
2. Пити багато газованої води
Цукор, що міститься в лимонадах, трішки підніме настрій – це факт! Але ж бульбашки зіграють з вами і злий жарт. Через специфічний тиск на борту у вашому шлунку їх обсяг збільшиться в рази.
Швидше за все, ви відчуєте здуття та нудоту. Навіть якщо вас не лякають ці речі, подумайте про інших пасажирів.
3. Ходити босоніж або в шкарпетках
Підлога в літаках бачила все: від блювоти до крові. Бортпровідники наполягають, що її не завжди належним чином чистять. Навіть бите скло не особливо ретельно вичищають!
Гірше за це – хіба що піти босоніж у вбиральню.
4. Торкатися чогось у вбиральні
Експерти рекомендують нічого не перевіряти навпомацки, кнопку зливу натискати через туалетний папір. Розсіджуватись теж не варто – є багато практичних способів, як правильно користуватися громадським туалетом.
5. Їсти з відкидного столика
За приблизними підрахунками, на ньому в 10 разів більше бактерій, ніж на кнопці змиву. Це найбрудніша поверхня на судні! Обов’язково стеліть серветку, а вже потім користуйтеся.
Причина проста: столики миють, в кращому випадку, раз на добу. Цілком ймовірно, що на них може бути сеча дитинки, якій мама міняла підгузок, або якісь шмарклі тощо.. Якщо розсипали льодяники – подумайте тричі, перш ніж відправляти їх до рота.
6. Кидати кубики льоду у напій
Краще скажіть стюарду, що болить горло. Зараз зрозумієте чому.
Ще у 2013 році телекомпанія NBC провела розслідування та з’ясувала, що лише у 12% випадків вода в літаку придатна для пиття. Теж саме стосується і кубиків льоду.
7. Пити каву чи чай
Їх роблять із тієї ж непридатної води. Навіть якщо вона кип’ячена, все одно краще не пити.
8. Не пити воду взагалі
Так, цей момент викликає змішані почуття.
Але не можна давати тілу пересихати. Купуйте нормальну питну воду в аеропорту (після проходження прикордонного контролю).
9. Весь час сидіти пнем
Ви почуватиметеся набагато краще, якщо встанете і почнете рухатися або робити якісь вправи. Пройдіться по проходу (у взутті, звичайно). Хоча б кілька разів потягніться вгору, не встаючи з крісла.
10. Одягати контактні лінзи
Віддайте перевагу окулярам. Сухе повітря на борту дратує очі, а з лінзами – ще сильніше.
Більше того, ви можете заснути під час перельоту. А це не найкраща ідея, коли на очах лінзи, згодні?
11. Спати перед зльотом чи посадкою
Звісно, що багатьох вимотують усі ці перевірки та очікування, але не поспішайте засинати…
Справа в тому, що під час зльоту або приземленні тиск повітря у вухах налаштовується на новий рівень висоти. Бажано навіть рот тримати відкритим, щоб мінімізувати важкість процесу. А якщо ви спите, підвищується шанс головного болю.
Провалюєтесь у сон?! Тоді жуйте жувальну гумку – зосереджено та активно!
12. Вимикати вентиляцію
Було чимало обговорень, відключати її чи ні. Помилково вважалося, що з вентиляції дме неякісне повітря. Але це не так: фільтри періодично чистяться або замінюються. Тож якщо хочете перебувати в тонусі, нехай на вас краще дме повітря.
Джерело : falover.ru