ЧДТУ — 2016. ПІДСУМКИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ


Spread the love

Chdtu«В цьому році треба відзначити саме набір “сильних” абітурієнтів, що є показником не тільки професійної а й наукової орієнтації вишу».

              В/о ректора ЧДТУ Олег Григор.

В цьому році треба відзначити саме набір «сильних» абітурієнтів, що є показником не тільки професійної а й наукової орієнтації вишу, – повідомляє виконуючий обов`язки ректора ЧДТУ О. Григор, – за його словами, нова система розподілу місць на навчання за державним замовленням дозволила підняти прохідний бал,  і це — гарний почин!
Ще однією особливістю цьогорічної кампанії – додає Олег Григор, – є те, що, відповідно до тенденцій економічного розвитку України, у державі значно зросла затребуваність у спеціалістах по таких провідних галузях, як електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, радіотехніка та телекомунікації, галузеве машинобудування.

ПІДСУМКИ

Інформує  відповідальний секретар приймальної комісії ЧДТУ Віктор Демиденко:
– Станом на сьогодні, на навчання за освітнім ступенем магістра та освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста зараховано 966 студентів, на навчання за скороченими програмами підготовки (2 та 3 курс) – 382, на перший курс денної і заочної форми навчання зараховано 416 вступників.
Найбільшу кількість студентів, що отримали право навчання за державним замовленням, прийнято на факультети комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну, економіки та управління, — зазначив Віктор В`ячеславович, — але загальний рейтинг популярних спеціальностей  залишився майже без змін: максимальна кількість молоді навчатиметься інженерно-технічнім та економічним спеціальностям, також туризму, готельно-ресторанній справі та дизайну.
  Отже, загалом, за даними приймальної комісії, наш університет поповнився більше ніж 1800 студентами!
Окреслимо деякі позитивні тенденції цього набору, а саме збільшення держзамовлення на технічні спеціальності та аспірантуру, що свідчить про розпочате реформування освіти і науки, зміщення акцентів на підготовку інженерів та науковців. Тобто саме тих кваліфікованих кадрів, які завжди визначають в індустріальному, інформаційному суспільстві ефективний розвиток економіки будь-якої держави!

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.