Чим приваблює Туніс (продовження)


Spread the love

Мене радують і захоплюють туніські пляжі! Вони тут тільки піщані! І чим південніше, тим шовковіший пісочок .. Величезна перевага цих пляжів в тому, що вони мають дуже плавний вхід в море.

Отже, прямувати оксамитово-ніжним і одночасно щільним піщаним килимом, щоб зануритися в досить комфортне та ласкаве Середземне море – це гарантоване відчуття насолоди й отримання суцільного задоволення від відпочинку!

Про особливості готелів

У багатьох досвідчених туристів викликає подив, що під час обіду і вечері на шведському столі є окремо виділена, так звана, «солодка» лінія з десертами, але! при цьому в ресторані не подають ні чай,  ні каву!

Це об’єктивна реальність всіх готелів Тунісу незалежно від їх категорій і зірковості: під час обіду та вечері чай і кава не сервіруються, але їх можна замовити і отримати в барах.

Правила місцевого етикету

В готелях категорії 4 – 5 зірок чоловікам не рекомендується приходити на вечерю в шортах і майках без рукавів.

Адміністрація може проявити принциповість і не допустити в ресторан туриста, одягненого неналежним чином!

Також й жінкам не рекомендується з’являтися на пляжі чи навіть біля басейну топлес, адже це дуже важливо – ставитися до інших гостей готелю – громадян Марокко, Тунісу, Алжиру та інших країн – з повагою і без зухвалості, адже поняття про поведінку та зовнішній вигляд жінок разюче відрізняється від наших.

Поради досвідченого туриста

Чого в Тунісі купувати не треба, так це римські монети, так як продаж автентичних історичних артефактів заборонено законом країни. Скоріш за все, купити у вас вийде тільки підробку!

Аметисти – продавці сувенірів запропонують вам фіолетового кольору кристали, але це – фарбовані кварцити.

Золото і срібло – крамнички в туристичних місцях продають аж ніяк не золото і не срібло, а тільки вироби з тонким напиленням. Справжні дорогоцінні метали – не дешевше, ніж у нас.

Вироби з верблюжої шкіри – зауважте, туристу самостійно знайти і придбати виріб із справжньої шкіри верблюда  практично нереально!

Пальми на пляжах – у цих рослин пошкоджена коренева система і ви не зможете виростити їх вдома!

Папайю – адже папайя не росте в Тунісі! Продавці на пляжах видають за неї плоди кактуса-опунціі

 

Жартівливо про Туніс

 

Всі верблюди в цій країні – одногорбі, називаються вони дромадери. Вони дуже уразливі!

Так, треба враховувати, що це дійсно дуже чуттєва і горда істота, не дарма ж він вважає себе королем пустелі!

Якщо раптом верблюд образився на свого погонича, то може підійти до дерева і почати битися об нього головою до тих пір, поки не втратить свідомість!

Вікторія Підгорецька, директор ТА “Самбука Тур»

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.