«Дайте нам гроші, бо ми хороші…»


Spread the love

З міським головою Черкас завше приємно мати справу. Бо Анатолій Бондаренко – кмітливий і самовпевнений. Читати його сьогоднішнє пояснення причин перенесення сесії міськради –задоволення майже гастрономічне.

Отже, 25 жовтня було заплановано проведення засідання сесії Черкаської міськради. У порядку денному – галузеві та земельні питання. Одначе щось пішло не так, засідання перенесено на невизначену дату.

Пояснення мера Черкас: «Сесія відмінена у зв`язку з ймовірністю ракетних ударів і прильоту безпілотників…

Також Анатолій Бондаренко повідомив, що група депутатів вирішила скликати позачергову сесію з одного питання, яке їх хвилює – це передача очисних споруд від «Азоту» у підпорядкування міста.

«Я вже проводжу перемовини з підприємством «Азот» про передачу місту Черкаси очисних споруд. Але я хвилююся також і про те, щоб єдине в україні підприємство, яке виробляє мінеральні добрива, працювало безперебійно», – наголосив Анатолій Бондаренко.

Чи буде призначено позачергову сесію найближчим часом, залежить від різних факторів, у тому числі, і від питань безпеки…»

Зовсім не треба щодня вештатися коридорами мерії, щоб сказати: коментар Бондаренка можна сміливо вставляти в доповнене видання «Пригод бравого вояка Швейка».

Війна в Україні триває 8 місяців. Українські міста щоденно зазнають ракетних ударів. Однак хоробрим черкаським депутатам це ніколи не заважало проводити сесії.

Приміщення колишньої Придніпровської райради (де збираються депутати), і сама міськрада мають власні укриття, куди можна спуститися під час повітряних тривог.

До того ж (тисячу разів тьху-тьху через праве плече) – ворожі ракети й іранські «мопеди» поки що наше місто оминають.

Що ж сталося насправді? Для цього треба читати між рядків і розуміти контекст.

Група депутатів, заявляє Бондаренко, хоче провести позачергову сесію з приводу передачі міських очисних споруд до комунальної власності.

Як це можна зробити технічно – збагнути неможливо. Черкаські стоки проходять очистку на території одного з цехів Черкаського Азоту. Підприємство – у приватній власності…
Але депутати розумні, депутатам видніше…

Про теплі й майже родинні стосунки Бондаренка з власником і менеджментом Черкаського Азоту відомо давно. Відомо, що в разі небезпеки Анатолій Васильович віддасть за порятунок основного бюджетоутворюючого підприємства регіону усього себе, без залишку.

Напевне, мерові й Черкаському Азоту сорока принесла на хвості, що депутатів, готових підтримати передачу очисних споруд (знову ж таки – в який спосіб? Невідомо, – Г.С.), назбиралося 50 % плюс один голос.

Тому саме час згадати про крилаті ракети, перенести сесію на невизначений час, впродовж якого вести перемовини з найменш стійкими обранцями народу на предмет пошуку компромісу.

Словом, шлюбні ігрища морських котиків на злеті оксамитового сезону. Вічна імпровізація на тему: «Дайте нам гроші, бо ми добрі…»

Тому й креативіт мер про дрони, щоб стоками не сильно пахло.

Віктор Борисов, facebook

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.