Політика Швеції щодо карантину


Spread the love

Світ спостерігає за відкритою Швецією, де кількість жертв вірусу, завдяки принциповому ставленню до підрахунків, менша, ніж всюди

На відміну від багатьох інших країн, Швеція не заблокувала по домівках своє населення і не загальмувала розвиток економіки в зв’язку з пандемією нового вірусу.

Світова спільнота, в більшості своїй, фактично, безвилазно замкнена в житлових приміщеннях, тож  вона з великим інтересом спостерігає за тим, що відбувається в цій скандинавській країні.

На тлі суперечок про надмірність і неадекватність застосованих антивірусних заходів а також щодо істинного ступеню загрози, ситуація в Швеції представляє особливий інтерес.

В країні відкриті торгові центри, бари, ресторани, освітні та дошкільні заклади, офіси компаній, фабрики і заводи.

Sweden, Stockholm

Разом з тим, існують деякі обмеження, такі як зібрання людей чисельністю понад 500 осіб.

Але, в порівнянні з більшістю європейських країн, життя в Швеції відносно нормальне.

Уявіть собі, що станеться, якщо шведи впораються? Якщо виявиться, що всі інші держави також могли б впоратися з вірусом, не руйнуючи цілі сектори економіки, не вкладаючи мільйони грошей в допомоги по безробіттю і не встановлюючи драконівські обмеження в сфері громадянських свобод?

В даний час смертність від коронавірусу в Швеції  становить 33 людини на мільйон населення!

У Франції – 83, Італії – 230, Британії – 43, Нідерландах – 78.

У Сполучених Штатах число смертей на мільйон населення становить 18 осіб. Однак, оскільки спалах в Америці почався пізніше, то європейські рівні смертності від вірусу, ймовірно, знаходяться на підході.

При існуючих офіційних даних загиблих викликає підозру їх достовірність!

Сумніви закрадаються в зв’язку з різними способами підрахунку. Чи всі померлі, що потрапили до скорботної статистики, є жертвами вірусу?

У деяких країнах COVID-19, якщо він внесений до Свідоцтва про смерть, вказується в якості причини смерті, але справжня причина, найчастіше, не приймається в розрахунок.

Наприклад, хворий міг бути при смерті від затяжної онкології, але напередодні смерті у нього з’явилися можливі ознаки коронавірусу, тож офіційно він буде визнаний жертвою саме вірусу, а не раку, навіть за відсутності позитивного аналізу.

Зустрічаються і зовсім несмішні курйози. Людина потрапила у важке ДТП, але випадково для надання швидкої медичної допомоги він потрапив не в лікарню, а до спеціального епідеміологічного госпіталю, який знаходився поблизу від місця ДТП і вже в ньому помер. Він теж буде загиблим від COVID-19.

У Північній Ірландії вважаються жертвами інфекції особи, які померли протягом 28 днів після першого позитивного результату, незалежно від того, чи був вірус причиною смерті.

Варіантів спотворення статистичних даних безліч!

Таким чином в багатьох країнах формується дута статистика смерті, яка вказує на те, що коронавірус може бути не таким смертельним, як передбачалося раніше.

Але тільки не в Швеції. Охорона здоров’я в цій країні вимагає встановлення істинної причини смерті. Саме тому розрив в статистичних даних про жертви вірусу з часом буде тільки рости.

Свою негативну роль в роздмухуванні істерії грає і, так звана, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ).

У своїй новій інструкції від 25 березня ВООЗ наказує вважати офіційною причиною смерті COVID-19, навіть тоді, коли позитивне тестування на наявність вірусу відсутнє.

Ось такий, м`яко кажучи, дивний підхід,  явно спотворює дані в бік збільшення смертності від коронавірусу!

Таким чином, інструкція ВООЗ дає вказівку медичним установам світу визначати COVID-19 в якості причини смерті навіть без медичного підтвердження.

Методичка цієї організації дозволяє малювати практично будь-яку траєкторію зростання “померлих” від коронавирусу.

Очевидно, що вірусна істерія навмисно роздувається, тож Швеція стає лакмусовим папірцем в атмосфері навмисного нагнітання паніки і страху.

Якщо країна вікінгів вистоїть, тобто покаже, що “вірусні лякалки” є сфабрикованою брехнею, то уряди всього світу можуть очікувати на великі потрясіння від обурення своїх народів.

Джерело

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.