“Сільпець” чи Конституція України ?


Spread the love

Під відео – текстовий супровід (редагування довільне)

633 ст. Цивільного кодексу зобов’язує вас обслуговувати всіх без винятку. Закон однаковий для всіх – і для мене, і для касира. І не розказуйте мені, начебто у вас були прецеденти! Не було їх! Ніхто не може обмежити права людини – 64 ст. Конституції, якщо немає надзвичайного стану чи військового.

Ви дійсно хочете, щоб я викликала поліцію? Якщо я і викликатиму, то відразу слідчо-оперативну групу, щоб скласти на вас заяву про злочин за ознакою дискримінації!

Ви дискримінуєте мене за ознакою того, що я здорова людина! За вашою логікою я мушу визнати себе хворою, хоча 62 ст. Конституції нам каже – всі припущення йдуть на користь обвинуваченого!

Ось тільки, у вас немає і не може бути доказів того, що я хвора, а я не зобов’язана доводити протилежне та демонструвати медичні довідки.

До адміністраторки: Скажіть, чи є у вас при собі довідка від педикульозу? Покажіть мені її…

Адміністраторка : ви можете звернутися за офіційною юридичною адресою…

– Ні, я звертаюся до вас! так як і ви до мене, або, якщо хочете – звертайтеся на мій телефон або на мій є-майл, щоб я особисто вас поінформувала, звісно, якщо забажаю

Тож, обслуговуйте, будь ласка, ви повинні це робити! 633 ст. Цивільний кодекс України зобов’язує вас обслуговувати людину, бо вона взяла товар і одразу вступила з вами у відносини відповідно до Договору оферти – зауважте, це вже мій товар, за який я готова сплатити кошти.

Взагалі, навіщо ви псуєте мені настрій? 633ст. забороняє вам не обслуговувати будь-кого! Я можу прийти сюди одягненою чи голою, лисою чи у перуці, з маскою чи без маски або в собачому нашийнику – ви все одно зобов’язані мене обслужити.

За порушення цієї статті я вам інкриміную те, що ви чините стосовно мене злочин. А саме – дискримінуєте мене за ознакою того, що я здорова людина!

Зрозумійте, що з ваших дій виникає кримінальна відповідальність. Це буде ваша особиста відповідальність! Зауважте, не заклада, не керівника, а – особиста! Бажаєте переконатися та почитати Кримінальний кодекс?

Це принципове питання, оскільки я є клієнтом та обслуговуюсь у цьому магазині щодня. Не йдіть на кримінальний злочин! Я виставлятиму моральну та матеріальну шкоду особисто до вас!

Це замах на вбивство: я терміново потребую їжі, а ви мені її не продаєте! Я можу зомліти від нестачі вітамінів і цукру!

Давайте почитаємо разом 633 ст. Цивільно-процесуального кодексу України. Закон один для всіх: якщо я маю право бути без маски, то і ви теж маєте на це право…

Носити її – це ваше особисте бажання і я не можу заперечувати чи вимагати від вас не робити цю дурню. Бо закони для всіх однакові! Навіть якщо я дуже хотіла побачити ваше красиве обличчя – я не можу цього вимагати так само, як і ви не можете вимагати від мене натягнути на себе ганчірку.

Цивільний кодекс України
Стаття 633. Публічний договір

  1. Публічним є договір, в якому одна сторона – підприємець взяла на себе обов’язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до неї звернеться (роздрібна торгівля, перевезення транспортом загального користування, послуги зв’язку, медичне, готельне, банківське обслуговування тощо).
    Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги.
    3. Підприємець не має права надавати переваги одному споживачеві перед іншим щодо укладення публічного договору, якщо інше не встановлено законом.
    4. Підприємець не має права відмовитися від укладення публічного договору за наявності у нього можливостей надання споживачеві відповідних товарів (робіт, послуг). У разі необгрунтованої відмови підприємця від укладення публічного договору він має відшкодувати збитки, завдані споживачеві такою відмовою.
    5. Актами цивільного законодавства можуть бути встановлені правила, обов’язкові для сторін при укладенні і виконанні публічного договору.
    6. Умови публічного договору, які суперечать частині другій цієї статті та правилам, обов’язковим для сторін при укладенні і виконанні публічного договору, є нікчемними.

Тобто зараз ви надаєте перевагу тим, хто знаходиться за своїм правом у масці, тим самим дискримінуючи мене, як особистість.

Є рішення Конституційного суду (2020 рік) , який підтвердив, що 64 ст. Конституції захищає всіх нас і наші з вами права не можуть бути обмежені ніким, якщо не введено надзвичайний або воєнний стан. Всі українські суди анулюють недолугі і незаконні постанови поліцейських, які не розуміються на праві, але намагаються обмежити нашу волю, порушуючи тим самим Конституцію України.

Коли до мене підходять поліцейські і складають протокол, я навіть не оскаржую в суді, а одразу подаю заяву про злочин за підробку офіційних документів, оскільки 64 ст. Конституції чітко каже – ніхто не може обмежити моє право, тим більше – поліцейські в погонах.

Навіщо нам когось викликати, якщо ми з вами вже ознайомилися з Законом. Якщо хтось бажає – нехай ходить у масці, нехай приймає участь у медичних експериментах і дає вколоти собі не сертифіковані і перевірені вакцини, а експериментальні медичні препарати.

Я здорова людина і не бажаю одягати на своє обличчя ні скафандр ні ганчірку, бо вважаю, що вони пригнічують моє дихання, а головне – принижують мою честь та гідність!

Міністерство охорони здоров`я України чітко сказало, що маски викликають фальшиве відчуття безпеки, що вони рекомендовані для носіння тим, хто хворий і тим, хто приходить до хворого, а ще тим лікарям, які роблять хірургічні операції.

Якщо ви наполягаєте, будь ласка, надайте мені письмову відмову в обслуговуванні, щоб я мала змогу піти в суд проти вас ! Надрукуйте мені відмову ! Я звернуся до суду за відшкодуванням моральних і матеріальних збитків, я буду захищати свої права!

Ви всі виступаєте проти мене – це буде групова змова! Груповий кримінальний злочин за попередньою змовою – це вже, знаєте, не смішно! Дискримінація і замах на вбивство – це серйозні речі!

Спочатку – намордник, потім на колінах ходити запропонують?! Спочатку вколюють експериментальні препарати, а потім – без чіпу в руці з хати не вийти ?!…

Ви що, не бачите, що в країні робиться? Чому ви самі не користуєтеся своїми конституційними правами?

64 ст. захищає всіх однаково і вас і мене ! Саме від нас залежить, чи вона діє чи ні ! Я намагаюся її виконувати, а ви мені заважаєте – навіщо ви це робите?

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.