КРАЙНОЩІ ДЕКОМУНІЗАЦЇЇ


Spread the love

НЕ ДОЗВОЛИМО  СТВОРЮВАТИ ПРОВОКАЦІЇ ТА ГАНЬБИТИ РІДНІ ЧЕРКАСИ!

Увага! До відома Служби безпеки України, до відома всіх не байдужих співвітчизників!

Вже можна стверджувати, що під прикриттям «декомунізації» у нашому місті відбуваються провокації з метою стимулювання територіального розколу України!
Яскравий приклад – зміна назви вулиці полярника Сєдова, що відбулася навіть попри накладання на це безглузде дійство мерського вето!

Славетний дослідник Північного полюсу народився у 1877 році, а пішов з життя 1914-го, тобто ще до революції! Здавалося б, у чому справа, та чи не єдиний логічний привід те, що він родом з Донецької області? Тоді цим перейменуванням нам провокаційно доводять, що Донецька область – це вже не Україна, а донеччани – це вже не українці?!

КРАЙНОЩІ ДЕКОМУНІЗАЦІЇ

Полярник Георгій Якович Сєдов

Те ж саме відбувається з приводу славетних героїв Другої світової війни, ба навіть з тими, хто  родом їз західної України! Разом з перейменуванням вул. Сєдова, неподалік, за адресою Волкова, 95 – було знято меморіальну таблицю, присвячену легендарному партизану-розвіднику родом з Рівеньщини М.В. Струтинському, який жив у цьому будинку останні десять років і на пенсію пішов у званні полковника СБУ. (Ось так у нас тепер стали поважати ветеранів Служби безпеки України!)

Про братів Струтинських, раніше знав увесь Радянський Союз, а потім, з книги командира партизанського загону Д. Медвєдєва «Сильні духом», та з телевізійних фільмів, присвячених легендарному розвіднику М.Кузнєцову (прообраз головного героя фільму «Подвиг розвідника»),  і весь СНД.
Уся проста селянська родина Струтинських – батько, мати, донька та шестеро синів пішла у партизани з приходом в західну Україну німецько-фашистських загарбників у 1941році.

Може комусь буде цікаво дізнатись, що Микола Володимирович періодично виконував обов`язки водія славетного розвідника М.Кузнєцова (вдвох вони вживались в образ німецького офіцера зі своїм водієм) під час карколомних спецоперацій у тилу ворога.

Герої Великої війни

Ось таким легендарним українцям-захисникам України від фашистських катів, які заживо спалювали людей у печах та героям, що поклали своє життя заради наукового дослідження Землі, чомусь виказують сьогодні у нашому місті зневагу, знімаючи меморіальні таблиці та змінюючи назви вулиць! Навіщо?
Задля чого лишати черкащан пам`яті про яскраві особистості?! Це ж величні постаті, це – приклад для наслідування і гордості! Чи комусь потрібно перетворити українців у «сіру біомасу», що не пам`ятає своєї історії?! До чого ми йдемо? Дивишся, через десяток-другий років нам запропонують ще й електронні чіпи вживляти!…

Сьогодні кожен може помітити ознаки «правового геноциду» : колись ми були громадянами України, адже був «Громадянський кодекс», а зараз – «Цивільний кодекс», де зафіксовано, що ми з вами є тільки «фізичні» та «юридичні» особи!  Тобто, практично, тільки «біоістоти» під номером-ідентифікатором (ІДН)!

Та хіба ж це не зневага до жителів східної та західної України?  І чи не є  метою провокаторів  посіяти підозріле ставлення та ворожнечу між жителями західної, центральної та східної України у нинішні тяжкі часи, коли всім треба єднання! Це схоже на схему зовнішніх маніпуляторів, яку поступово  нам нав`язали :  спочатку зробили Львів – «осередком євросепаратизму», потім Донецьк – «осередком проросійського сепаратизму»…

А що далі? Тепер з Черкас намагатимуться зробити «центральний осередок розбрату»?! Отже, треба покласти край цим брудним технологіям!

Зневага до пам`яті  історичних постатей далекого минулого, ветеранів Служби Безпеки України, героїв Великої Вітчизняної війни або, за новітніми нормами, Другої світової війни – покликана деморалізувати нащадків, спотворити їх уявлення про реальну історію України та суперечить принципам совісті і здорового глузду!

КРАЙНОЩІ ДЕКОМУНІЗАЦІЇ

..Сьогоднішня «декомунізація», яка не підкріплена для громадян фінансово, служить подальшому пограбуванню українського народу, який змушений витрачати особисті кошти на заміну  документів із новими назвами вулиць. Та й чому, наприклад, ті ж самі жителі вул. Сєдова повинні витрачатись на зневагу до відомого географічного дослідника, організатора експедиції до Північного полюсу тільки за те, що він родом з Донецької області, а отже є справжнім українцем, бувшим до того ж поза політикою?..

Якщо у Київі сьогодні перейменуванням вулиць займаються явні невігласи, а іноді, пробачте, просто психічно хворі люди або провокатори, коли називають вулиці іменами суперечливих постатей, які не гребували продажем простих українців у рабство до Туреччини або позбувшихся підтримки козацтва та капітулювавших перед Москвою,  то це – не приклад для втрати здорового глузду у нашому місті!

Адже громада  Черкас завжди відрізнялась саме здоровим глуздом та поміркованістю, тому треба негайно виправити зроблені помилки, звичайно, якщо це помилки, а не цілеспрямована  провокація, у чому службі безпеки є нагальна потреба розібратися, а мерії – негайно виправити ситуацію!

 Можливо, у теперішній ситуації  морального занепаду в урядових  та парламентських колах,  саме черкащани стануть всеукраїнським прикладом здорового глузду?!

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.