НЕВІДКЛАДНА ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА


Spread the love

 

Кипуча енергія творити добро є чи не найпритаманнішою рисою волонтерів «Комітету допомоги бідним та знедоленим».

– Хочеться відмітити найкращих волонтерів Ніну Ковтун, Володимира Волобуєва, Любов Аністратенко, Катерину Ситник, – пишається своїми вірними помічниками та однодумцями Тетяна Шелест. Тільки на рахунку однієї Ніни Дмитрівни Ковтун біля 250 тис. зібраних одиниць теплих речей!

Активними волонтерами та помічниками організації є заступник голови Черкаської обласної Ради ветеранів Олена Соболєва, що від ветеранської організації курує волонтерський рух, організатор ветеранів 7-ї повітряно-десантної дивізії Світлана Тамаркіна, голова ОСН «Південний» Надія Селіонова, диретор ЗОШ №26 Галина Титаренко.

Ці люди – на вістрі безкорисливої волонтерської діяльності. Вони постійно пам’ятають і піклуються про всіх своїх підопічних, а таких тільки в одному Південно-Західному районі міста, де власне і базується організація, налічується близько 300-т осіб!

Сьогодні, коли держава фактично відмовляється від належної соціальної опіки над знедоленими, основний тягар їх лікування, а то й утримання лягає на небайдужих людей, на благодійників.

Образливо й боляче, що йдуть з життя мої підопічні – ось уже немає з нами в’язня фашистських концтаборів та соліста Уральського народного хору Петра Семеновича Калкутіна, ветерана війни Надії Василівни Конак, – зітхає співрозмовниця.

– Для себе особисто нічого не прошу, – зізнається Тетяна Михайлівна. – Перед тим, як роздати допомогу, дивлюсь, хто її насамперед потребує.

Наприклад, у нас є родина незрячих людей, або ось такий випадок: жінку на зупинці збила машина і у неї розвилася епілепсія. «В цьому і полягає наша робота – творити добро. Вона безкорисна і в цьому її основна суть, а наша винагорода – у результаті!

Яка б не сталася біда, ми ніби невідкладна допомога», – у цьому твердженні Тетяни Шелест полягає вся суть роботи організації.

Прес-секретар Черкаської обласної Ради ветеранів

Геннадій СНОЗ

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.