В обхід мораторію !


Spread the love

Представники громадськості вирішили перевірити діяльність «перевіряльників» та завітали на засідання робочої групи Департаменту соцполітики, що проходила за адресою бульвар Шевченко, 307, кімната 310.

 Так звана комісія, що налічує аж дванадцятеро осіб, не зуміла навіть підтвердити свою легітимність! Громадський діяч В`ячеслав Керей конкретно запитав у її голови, Олени Миколаївни Щербак, щодо наявності підтвердження повноважень, але вона спромоглася показати тільки своє особисте посвідчення керівника Черкаського міського центру зайнятості – звичайного посадовця держустанови.

У місті Черкаси функції Державних контролюючих органів, в обхід мораторію, перебрали на себе сумнівні структури органів самоврядування.

22.02.2017 представниками громадськості, за результатами перевірки діяльності робочої групи, сформованої Департаментом соціальної політики Черкаської міської ради,  було встановлено:

1. Відсутність будь-яких правоустановчих документів цих «контролерів» на місті здійснення їх діяльності;

2. Нелегитимність «робочої групи», призначеної ще за часів Януковича Черкаською міською радою позаминулої каденції (дві каденції назад!);

3. На прикладі ФОП Керей В.І. – повну відсутність будь якої претензії до нього, в тім числі заявленої в листі Департаменту соціальної політики Черкаської міськради від 08.02.2017 року №171/28-5/10

 

5. Абсурдність рекомендацій «робочої групи» , щодо звільнення найнятих працівників-інвалідів;

6. Наявність в роботі вищевказаних «контролерів» ознак порушення законодавства та системних корупційних дій;

7. Що робоча група Департаменту соціальної політики в кількості дванадцяти осіб складається із посадовців органів державної влади та самоврядування, обмежених мораторієм.

Враження від зустрічі наступні: обмежені в своїх правах мораторієм на перевірки посадовці зібралися під прикриттям «робочої групи», давно вже не легітимної, утвореної ще за часів Януковича для здійснення протиправних чи, навіть,  можливих корупційних дій!

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.