Пекельний сюрреалізм


Spread the love

Досить вже! Поводьтеся в будинку, як зазвичай. Не потрібно нічого обробляти дезактивуючими засобами, в тому числі, й себе!

Якщо у вас вдома коронавірусу немає, то принести його з вулиці на одязі чи взутті ніяк не вийде, адже він не живе на вулиці!

Він живе в дихальних шляхах і слині хворої людини.

– Навіть, якщо теоретично припустити, що ви вступили в під’їзді в мокротиння хворого, то цей теоретичний вірус ніяк не зможе вас заразити, тому що він не літає, тож і не потрапить у ваші дихальні шляхи.

Вірус не має ні побутового, ні харчового, ні пилового, ні аерогенного  шляху перенесення та й лапок в нього немає, тож і переповзти у нього не вийде)

  • Всі інструкції для дезінфекції поверхонь: кнопок, ручок дверей и ВСЬОГО НАВКРУГИ  були надані та рекомендовані для застосування у громадських місцях на початку карантину.

  • Так має буті, коли інфекція оголошується особливо небезпечною.

  • На цей випадок є чіткі інструкції, які і були введені в дію. До речі, накази, МОЗу, зазвичай, не обговорюються, якщо ти в системі.

  • Зате, обговорювати можуть ті, хто не працює в офіційній медицині. Слава богу! (перехрестимося).

Коронавірус не є особливо небезпечною інфекцією, типу чуми:

Coronavirus! do not panic!

Але, завдяки “розумникам-перестрахувальникам” в міністерстві, ми зараз живемо, як під час чуми.

Скасовувати накази і визнавати помилки вміють тільки держави, які мають гідність (наприклад, Британія, але зараз не про це).

Отже, на вулиці шансів підхопити інфекцію від людини, що пройшла повз вас, практично немає.

Також, для передачі потрібен прямий контакт з носієм вірусу: не миттєве секундне рукостискання, а – зупинитися і поговорити мінімум хвилин 10-15, адже перенесення можливе тільки зі слиною (мікрокраплинами) при розмові, (звісно, гірше, якщо хворий плюється навмисно) і поцілунках.

Тому 99 % випадків передачі інфекції – тільки від дуже близьких знайомих і, зрозуміло, родичів.

– Ось в цьому часто і бува недооцінка ризиків: люди сахаються один одного в супермаркеті, але піти до батьків на пиріжки, щоб вони не сумували – можуть легко і не замислюючись.

Тому, перш за все, потрібно виключити всі контакти і гостьові посиденьки з родичами та друзями!

– Похід в магазин при дотриманні дистанції безпечний на 99,9%.

0,1% залишимо на розсуд Всевишнього – значить, така ваша кармічна доля: якщо цегла має впасти на голову, то вона на неї і зі стелі кімнати прилетить.

– Маска на хворому, який чхнув, (хірургічна або аптечна), захищає оточуючих його людей в радіусі 1,5 – 2 метрів приблизно на 30% від кількості виділеного їм вірусу, адже затримує тільки великі мікрокраплі.

Решта крапель, (70%), вільно розлітається навкруги.

Здорового маска не захистить ні від чого. Хіба що, від страху!

– Прийшовши з аптеки, магазину, прогулянки тощо – ми миємо руки. Але ж, ми завжди повинні мити руки прийшовши з вулиці!

– Обробляти взуття, сумки, одяг, мити голову собі й собаці – не потрібно. Звісно, якщо собака брудна по самі вуха – краще помити.

Котів мити не потрібно – образяться! Обробляти теж.

– Бактерицидні лампи в будинку – нерозумно! Організм сам повинен виробляти всілякі антитіла і захищати нас від бактерій.

– Обробляти упаковку товарів і продуктів, принесених з магазину, або особливим способом знімати еластичні рукавички, щоб їх утилізувати – взагалі, параноя.

Ну, не передається вірус з поверхонь таким ось чином!

– Побутовий спосіб передачі реалізується ТІЛЬКИ при наявності в будинку хворої людини та користуванні разом з ним загальними предметами: чашка, зубна щітка, один шматок хліба на двох… Наче все.

Підсумок і пару слів про тупість, неосвіченість та мракобісся

– Обробляти під’їзди, ліфти та інші місця загального користування – марно і недоцільно

– Вимагати від усіх загального маскараду на вулиці – безглуздо, до того ж, є порушенням прав

– Обробляти вулиці дезактивуючими засобами – нерозумно, безглуздо і марнотратно

– Вимагати носіння одноразових масок, при відсутності їх в аптеках (або при захмарній їх вартості) – цинічно-знущально

Самостійне пошиття масок з тканини – це гра “Зірниця” в піонерському таборі або, якщо завгодно, рольова гра з “медсестрами” в еротичній прелюдії…

До профілактики коронавірусу це не має ніякого відношення, тому що нікого ні від чого не захищає. І всі це знають. Але, вдають, що це серйозно.

– Заборона на прогулянки в парках, при тому, що це – найбільш безпечні місця для городян, що це дуже корисно для фізичного і дуже важливо для психологічного здоров’я людей – знущання на межі зі злочином!

Чи ми взагалі розуміємо, що люди похилого віку в чотирьох стінах частіше впадають в депресію, а діти починають дуріти?!

Це не жарти. Тим самим ми вбиваємо стареньких і калічимо дітей:

Люди похилого віку повинні ходити!

Діти повинні бігати!

Крапка

Парки та стадіони закрили для того, щоб там не збиралися п’яні компанії з посиденьками. Набережні та пляжі – з тієї ж причини…

Це довбаний ідіотизм – пускати патрулі поліцейських на полювання за одинокими пенсіонерами в парках або за сім’ями з дітками замість того, щоб вони, так само, патрулюючи, розганяли п’яні збіговиська. Один хер ходять, так нехай ходять по справі.

– Якщо хтось із особливо “старанних” десь на вашій роботі розвішує просяклі хлоркою ганчірки, щоб смерділо на весь кабінет – дайте цим упоротим почитати інфу щодо наслідків інтоксикації парами хлору: порушення імунітету, підвищення ризиків розвитку алергії, не кажучи вже про проблеми органів дихання і серцево-судинної патології, або просто бризніть на цю людину дихлофосом…

– Перевіряти температуру в супермаркетах всім відвідувачам безконтактним приладом – це клоунада!

– Носити всім паспорт – це серйозно??!! Воно ніби й логічно – завжди мати при собі якісь документи. Та тільки введення цієї вимоги зараз – наводить на крамольні думки. Але, поки залишу їх при собі.

 

Взагалі, все, що навколо відбувається, нагадує якийсь тупий, божевільний, збочений цирк. Пекельний сюрреалізм

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.