Pічapд Гіp прo життя


Spread the love

 

«Maма мого товаришa все своє життя тримaлacя принципів здорового харчування. Ніколи не вживала алкоголь або якоїсь «поганої» їжі, щодня займалася фізичними вправами, завжди була рухомою і активною, купувала всі добавки, які прописував їй лікар, ніколи не виходила на сонце без засобів захисту, а коли й виходила, то зовсім ненадовго, як тільки було можливо.

Загалом, вона оберігала своє здоров’я, роблячи все, що тільки знала і могла робити. Зараз їй 76 років, і у неї рак шкіри, рак кісткового мозку і остеопороз у важкій стадії.

 

Батько мого товариша все життя їв бекон зверху бекону, масло зверху масла, жир зверху жиру! Він ніколи, буквально ніколи не займався спортом, щоліта згорав на сонці до хрусткої скоринки – фaктично, він жив на повну котушку і зовсім не так, як радили йому розсудливі порядні люди.

 

Йомy 81 рік, і лікарі говорять, що у нього здоров’я нівроку, майже як у молодого.

Люди, ви не можете сховатися від своєї внутрішньої отрути. Вона є, і вона знайде вас, так що, як зауважила мені мати мого товариша: «Якби я розуміла, що моє життя так швидко закінчиться, я б прожила його по повній, насолоджуючись всім тим, про що мені казали – не робити!».

Ніхто з нас не вибереться звідси живим, так що, будь ласка, перестаньте ставитися до себе, як до чогось другорядного. Їжте смачну їжу. Гуляйте на сонці. Стрибайте в океан. Діліться дорогоцінною правдою, яка у вас на серці. Будьте веселими, частіше робіть дурниці. Бyдьтe дoбpими. Бyдьтe cтаpaнними. На все інше – просто немає часу».

Світлана Лебедєва, facebook

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.