Прокат авто вiд фiрми “AVIS”. Здирницька схема в дiї


Spread the love

До уваги тих, хто планує скористатися послугою фірми “AVIS” з прокату автомобілів в аеропорту м. Братислава, допис Вадима Крушинського, розміщений на його сторінці у Фейсбук.

Я не один десяток разів користувався прокатом автомобілів різних фірм в різних країнах, але з подібним зіткнувся вперше. Коротко про зміст концепції “AVIS” в Братиславі:
Я замовив автомобіль онлайн, попередньо оплативши його вартість. В аеропорту я хотів оплатити повну страховку, щоби не мати клопоту з «можливими подряпинами». Але співробітник фірми категорично заявив, що «Ми такі послуги не надаємо. Повне страхування у нас не передбачене». Такого ще ніколи не було у будь якій фірмі з прокату автомобілів. Зважаючи на те, що вартість прокату вже була попередньо оплачена і гроші ніхто мені повертати не збирався, я змушений був пристати на умови компанії “AVIS”.
Я повернув автомобіль вчасно, попередньо заправив повний бак. В аеропорту представник фірмі оглянув авто, але «прийняти» його відмовився: «Ваша машина в пилюці і ми зможемо остаточно його прийняти лише після того, як помиємо його і побачимо, чи не з’явилися на ньому нові подряпини з вашої вини».

Я знав, що ніяких пригод з машиною не було і запропонував зараз же помити машину, переконатись, що все в порядку і «закрити питання». Але співробітник заявив, що вони це зроблять або сьогодні вечором, або завтра. Тобто, без моєї присутності, бо я повинен був відлітати через півтори години.

Такого зі мною ще ніколи не було, ні в інших містах Європи, ні в США. На моє заперечення, співробітник цинічно і по-хамськи заявив: «Це ваші проблеми, хочете залишайтесь». Я, зрозуміло, полетів додому, але як тільки літак приземлився, я отримав листа: «Ми оглянули Вашу машину, знайшли нові подряпини, і знімаємо з вашого депозиту 150 євро за ремонт».

Всі мої звернення і скарги до центрального офісу залишились без відповіді, а гроші було знято. Залишається лише «подякувати», що обійшлося лише подряпинами, бо ніщо не заважало «знайти» розбиті фари і пробиті колеса.

Ось так досить нехитра схема здирництва. Тому і пропоную тим, хто хоче скористатися послугами компанії “AVIS”, особливо в Братиславі, але не тільки, гарно подумати, перш ніж це зробити. Це був дуже принизливий досвід спілкування. Більше ніколи.
Прошу максимального репосту, щоби більш ніхто не втрапив у халепу

Have any Question or Comment?

2 comments on “Прокат авто вiд фiрми “AVIS”. Здирницька схема в дiї

Вадим Крушинський щодо ситуації на сьогоднішній день: “Вони написали, що переглянули ситуацію, вирішили, що повернуть мені трохи грошей за “подряпини” і гроші нібито за “неповний бак”, але не повернули і не віповідають на мої листи, як, доречі, і українське представництво. Таким чином, фірма “AVIS” запропонувала нову концепцію обслуговування клієнтів!”

Reply
Sambuka Tour

Напевно, за кордоном теж не варто розслаблятися!

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.