Прокурорське беззаконня в Черкасах !


Spread the love

ООО «Романченко А.Д.»

Діяльність : переробка деревини, розпил кругляка та надання послуг по заготівлі деревини. Співпрацює з державними підприємствами Черкащини.

Є одним з бюджетоутворюючих підприємств, якими черкащани мають пишатися. Як приклад, у 2015 році йому навіть була вручена подяка від начальника головного управління ДФС «за внесок у наповнення бюджетів та високий рівень податкової культури»!

Продукція ПП «Романченко А.Д.»  затребувана не тільки на Україні, але й експортується до Іспанії, Пакистану, Великобританії, має контрактні відносини з покупцями із ОАЄ, здійснює поставку контейнерів із Нідерландів.

Біля 40% його працівників – є люди з обмеженими можливостями, а саме – інваліди другої та третьої групи.

…О восьмій ранку 15 грудня 2016 року робітників підприємства, що, як і завжди, прийшли на роботу, зустріли «люди в погонах»! Це були співробітники прокуратури та ДСБЗЕ (держслужби по боротьбі з економічною злочинністю).

Розпочався обшук!

Здивуванню адміністрації не було меж, адже підприємство не мало ніяких боргів, ніколи не затримувало заробітної платні, завжди справно та вчасно сплачувало податки і т. ін. Особливо неприємно вразило безцеремонне поводження службовців Феміди, які дозволяли собі висловлюватись та вести себе без натяку на ввічливе ставлення до працюючих людей.

Тільки після того, як юристи підприємства наполягли на поясненнях, поведінка «прибульців» стала більш коректною . З’ясувалося, що обшук та вилучення проводяться в зв’язку з відкритим кримінальним провадженням щодо діяльності ДП «Черкаське лісове господарство». Керівництво останнього, начебто, зловживаючи службовим становищем, увійшло в змову з цим та іншими приватними підприємствами і здійснило розтрату державного майна.

Зрештою, на виробництві «Романченко А.Д.» було вилучено комп’ютер (ноутбук) «Леново», флешнакопичувач (звичайна карту пам’яті фотоапарату) та поточну документацію, яку поліцейські чомусь називали «чорною бухгалтерією».

Але, головне, заарештовано контейнер з обрізним лісоматеріалом на причепі автомобіля «Вольво», який є власністю нідерландської фірми (товар мали своєчасно відправити на митне оформлення і в подальшому транспортувати замовникові).

“Невиїзний” контейнер
“Прикутий” голландець

Юристами ФОП «Романченко А.Д..». Нестеренко О.Ф. та Шевченко А. Г. негайно було подано Клопотання в Придніпровський районний суд міста Черкаси щодо ненакладання арешту на майно виробництва!

17 грудня 2016 року Клопотання було розглянуто у суді. На ньому адвокатами підприємства було чітко доведено, що ніяких ознак кримінального правопорушення слідчим, який проводив обшук, не доведено!

Не було доведено і мету такого забезпечення кримінального провадження, як арешт майна, а саме причепа з лісоматеріалом, який, до речі, навіть не оглядався и не був зафіксований в протоколах обшуку. Все це стало підставою для відмови у його арешті.

Слідчий суддя Придніпровського районного суду міста Черкаси Степаненко О.М. за участю секретаря Чубенко К.М., прокурора Кочерги О.В., слідчого Павленко Т.О., захисників Нестеренко О.Ф. та Шевченко А.Г. і особи, у якій вилучено майно – Романченко А.Д. – ухвалив : Клопотання задовольнити частково!

А саме, залишити для вивчення ділову документацію взаємовідносин ФОП«Романченко Н.В.» і ДП «Черкаське лісове господарство», ноутбук «Леново» та карту пам′яті.

Печатки підприємства та контейнер на причепі автомобіля «Вольво» з обрізним лісоматеріалом негайно повернути!

Копію ухвали після її постановлення вручити слідчому, прокурору, захисникам, ФОП «Романченко А.Д.».

 Ухвала підлягає негайному виконанню слідчим та прокурором!

Здавалося б, що все чітко з’ясовано і більше ніхто нікому не заважатиме працювати…

Але, на законну вимогу робітників підприємства щодо звільнення неправомочно утримуваного транспортного засобу з товаром, відповідь чергових з наряду УВС Черкаського району була наступною : «В нас є лист з Прокуратури щодо затримання та збереження цього товару на території підприємства»

“Опломбування” від наряду УВС

Зауважимо, що кожного дня простоювання підприємство сплачує штраф, як за невиконання умов постачання відповідно міжнародного контракту! До того, ж товар втрачає якість та властивості і може бути безповоротно зіпсований, що безперечно потягне за собою величезні збитки! Нагадаймо, що на підприємстві 40 відсотків працюючих інвалідів!

Юристами ПП«Романченко А.Д.» було подано скаргу до райвідділу з вимогою щодо усунення перешкод в діяльності підприємства та недотримання вимоги суду працівниками правоохоронних органів.

———————————————————————

Але перешкоджання в діяльності підприємства йде і до цього часу! Ніхто не збирається виконувати Ухвалу суду! Більше того, на природні вимоги адміністрації ПП «Романченко А.Д.» в їх адресу почалися усні погрози щодо влаштування масок-шоу, тобто виклику оперативної групи, закування у кайдани і таке подібне.

Вельмишановне товариство, та чи взагалі існує повага у правоохоронців до Закону?!

Адже це представники саме тих структур суспільства, які повинні бути взірцем у його виконанні!!

 

Have any Question or Comment?

One comment on “Прокурорське беззаконня в Черкасах !

Sambuka Tour

Очень актуальный материал для сегодняшней Украины! Беззаконие на фоне красивых лозунгов…

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.