Свобода слова у «Свободи»


Spread the love

У Черкасах нова політична подія – 23 січня наше місто відвідав лідер ВО «Свобода» О. Тягнибок. Він зустрівся із однопартійцями та громадськістю у Будинку культури ім. І. Кулика.

О.Тягнибок знову демонстрував навички прекрасного оратора. Вкотре з його уст лунали гнівні тиради й заклики. Здавалося б, все пройде в режимі підйому і підтримки вдячними слухачами!

Але, ось як іноді одна краплина дьогтю псує велику бочку меду : під час спілкування до лідера «Свободи» звернувся чоловік похилого віку й, хай тобі грець, наважився спитати в нього : чому під час Революції Гідності, очолюючи націоналістичні сили, той об’єднався з євреями (чоловік мав на увазі А. Яценюка та О. Махніцького) ?

До речі, аудиторія вибухнула оплесками такому несподіваному питанню!

Але, долю чолов’яги, що насмілився його озвучити, вирішили досить кардинально! Попід «білі рученьки» останнього було виведено із залу в супроводі депутатів черкаської міської ради від ВО «Свобода» М. Шило та І. Косенко.

 

Так само кардинально, як колись, у репресійні роки, діяли співробітники НКВД, виводячи людей в невідомому напрямку…

Ось така вона, свобода слова у «Свободи».

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.