“В гонитві за щастям ” – США, 2006 рік.


Spread the love

Фільм 2006 року “В гонитві за щастям” – виробництво одразу трьох американських кінокомпаній ( Columbia Pictures Corporation , Overbrook Entertainment і Relativity Media ) .

Жанр – біографічна драма.

Режисер Габріеле Муччіно, сценарій Стіва Конрада, заснований на однойменних мемуарах Кріса Гарднера і Квінсі Труп. Композитор Андреа Гуерра. Премія NAACP Image Award в номінації « Кращий фільм » 2007 г., а також, премія Teen Choice Award в номінації « Choice Movie : Драма » 2007 р.

В головних ролях : Вілл Сміт ( Віллард Керролл Сміт – молодший ) і його , по фільму – п’ятирічний, син Джейден Сміт ( Джейден Крістофер Сайер Сміт ).

Напрочуд незвичний Вілл Сміт ! Дивовижно цілісна акторська робота! На тлі драматичного психологізму переживань – надзвичайної сили характер з його цілеспрямованістю, волею і терпінням! А, головне – людяністю і благородством.

Краса цієї стрічки полягає в її правдивості. Це не є стандартна історія подолання труднощів, в якій, після достатнього періоду розчарувань, успіх зображується у вигляді презенту на тарілочці з блакитною облямівкою. Саме ця історія – звична фабула нашого життя, в якій вольова людина свідомо упускає банальні можливості адаптації в ній заради відчайдушної потреби в Успіху !

Але, чи досягне головний герой своєї мети, та які перепони і розчарування чекають його на цьому шляху – дивіться і насолоджуйтеся … Скажу тільки, що малюк Джейден отримав за цю роль свою першу кінонагороду ” За кращий прорив року ” від МТV Movie Awards 2007! Уілл Сміт – в номінації Teen Choice Award « Choice Movie : Драматичний актор ” 2007 .

Джейден Сміт та  Уілл Сміт – в номінації Teen Choice Award « Choice Movie : Краще поєднання акторів ».   Композитор Андрій Гуерра, за роботу над цією стрічкою, отримав премію Американського товариства композиторів, письменників і видавців в категорії ” Найкасовіші фільми кінопрокату “.

 

“Щастя – це те, чого ми, можливо, так і не знайдемо, хоча завжди будемо шукати, не дивлячись ні на що…”

Рекомендую до перегляду!

Have any Question or Comment?

One comment on ““В гонитві за щастям ” – США, 2006 рік.

Sambuka Tour

Так, дійсно унікальна акторська робота!
Весь фільм можна позначити фразою: «Дій! Не бійся йти вперед до наміченої цілі!»
Сюжет засновано на реальних подіях : Уілл зумів просто і природно показати, що саме так все і відбувалося. Ні на йоту не сфальшував! Браво!
Ми звикли бачити Уілла Сміта в ролі такого собі веселого, трохи комічного, чарівного й дещо авантюрного, навіть лихого хлопця. У цьому фільмі він постає перед глядачем зовсім в іншому амплуа, розкривається в ньому, як глибокий і драматичний актор!
Так, саме глибокий і драматичний! З найвищими щаблями переживань, любові, страждання і величезного терпіння …
Ах, як потужно передана актором сила прагнення!

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.