ВАКЦИНАЦІЯ ДИТИНИ БЕЗ ЗГОДИ БАТЬКІВ!


Spread the love

Я не є прихильником обов’язкової вакцинації від Ковід-19 (це моє особисте бачення), але коли ми говоримо про чинне українське законодавство – то я наголошую, що ст.28 Конституції України ніхто не відмінив ! Тож ми маємо право самі обирати, яке рішення у випадку з вакцинацією приймати. Тим паче коли йде розмова про наших дітей! Сьогодні світ починає розуміти, що над нами проводять експеримент, який має фатальні наслідки !

Сьогодні я і моя родина також прийняли участь /вимушено/ в цьому цинічному експерименті !

Моя неповнолітня донька (16 років) протягом цього тижня (20.09 – 24.09) проходила щорічний медогляд для отримання Довідки в школу. Завершуючим етапом було відвідування амбулаторії №3 (м.Лубни, вул. Монастирська, 78).

Такі довідки діти отримують у сімейної лікарки Садової Наталії Миколаївни (в кабінеті №4). Отже, щоб отримати цю злощасну довідку моя дитина прийшла до лікарки, яка  без особливих пояснень запропонувала доньці зробити щеплення (тобто вакцинацію !) .

УВАГА!!!!

Такі дії лікар може вчиняти лише за письмової згоди батьків, в їх присутності та провівши обов’язковий огляд з визначенням стану дитини (для проведення вакцинації) !

Натомість бланк Згоди /яку повинні підписувати батьки, або відповідальна за дитину особа / було запропоновано підписати моїй неповнолітній дитині !  Звісно, що дочка, навіть не усвідомлюючи, що вона не має такого права, підписала цей папірець!

Після зробленого щеплення дитина отримала Довідку і понесла її до школи, передзвонивши мені по дорозі.

НАГОЛОШУЮ !!!! Ні мені, ні моїй дружині не було повідомлено про те, що нашій доньці буде зроблено вакцинацію!

Після мого звернення до лікарки з вимогою прояснити цю ситуацію – я отримав відповідь у вигляді вибачень від Садової Наталії Миколаївни щодо її незаконних дій, але……

на мою вимогу надати документи, які є обов’язковими в разі проведення щеплення (де фіксується дата щеплення, назва та доза препарату, сертифікат та інше)… цих документів мені не надали.

Натомість мені надали Довідку про щорічний медогляд /який донька проходила не для вакцинації !/, копію Згоди, яку  вона підписала і яка не містить затребуваної мною інформації.

На жаль, в Особовій картці /яку мені самому довелося відшукати на поличці/ про відвідування моєю донькою лікаря, як і про проведення щеплення, запису не виявилося !

На мою вимогу надати довідку про всі вчинені маніпуляції з моєю донькою я отримав відмову. Тобто ніяких доказів відносно того, що мою дочку вакцинували, чим саме вакцинували і слів лікаря це був Faizer, але ні номера чи серії цієї партії вакцини, ні терміну її придатності, ні сертифікату/ мені  не надали.

Після цього я викликав працівників поліції, які зафіксували моє звернення про вчинення протизаконних дій відносно здоров’я неповнолітньої !!

Прошу всіх контролювати відвідування своїми дітьми медичних закладів, адже незрозуміло хто і що з ними там роблять, поки відповідальних дорослих немає поруч.

Описане мною є черговим підтвердженням того, що йде незрозуміла нам всім вакханалія ! Можливо, якась планова кількість щеплень серед різних вікових груп, можливо термінове списання невикористаних вакцин або ще щось… в будь-якому випадку – це свавілля !

Сподіваюсь на те, що з моєю донечкою все буде добре. Міцного імунітету всім вам!!! В додатках викладаю докази /фото всіх документів/ того, що нас вже не запитують а просто примушують…
24.09.2021
P.S. Цим постом я ні в якому разі не хочу з’ясовувати особисті стосунки з лікаркою – сьогодні побачив її вперше. Можливо такі дії з її сторони були зроблені за вказівкою керівництва, або це була звичайна службова недбалість…

І все ж питання стоїть про здоров’я моєї дитини !! Хто буде нести відповідальність за її здоров’я сьогодні і в майбутньому?!

Можете поширити дану інформацію, але велике прохання не робити коментарі про важливість чи необхідність вакцинування! а тим, хто на це погоджується, пояснюю :  це ваш особистий вибір, який ви зробили самостійно і дай Боже всім вам здоров’я в цій нелегкій ситуації.

Шавловський Олег Андрійович пост на фейсбук від 25 вересня

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.