Володимир Олійник не побажав оприлюднити прізвище свого кума з Черкас …


Spread the love

Утікач-регіонал, що фінансує “черкаський намет” на Грушевського, не побажав оприлюднити прізвище свого кума з Черкас …

Нагадаємо, що 23.10.2017 колишній міський голова міста Черкаси, екс-народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник, котрий у 2014 році разом з низкою інших одіозних «регіоналів» втік до Росії, зробив скандально-провокативну заяву щодо особистого фінансування черкаського намету, встановленого під стінами Верховної ради України учасниками акції «Всеукраїнський збір».

Нашому кореспондентові вдалося зв’язатися і поспілкуватися з В. Олійником, котрий у відвертій бесіді факт підтвердив, але уточнив, що перебуваючи в Росії, він звичайно не має можливості робити це напряму, тож, буцімто за його проханням, гроші у сумі 150 тис. грн. на функціонування палатки черкаської делегації надав  кум-бізнесмен. Нажаль, прізвища свого щедрого кума утікач-регіонал назвати так і не спромігся.

Треба зазначити, для черкащан це – не велика таємниця, адже саме таким близьким другом та кумом В. Олійника  є депутат Черкаської облради від ВО «Батьківщина» – Михайло Мушієк, але останній чомусь геть відмовився надавати  з цього приводу будь які коментарі…

Зауважимо, після гучної заяви “патріота” Олійника стосовно його безпосередній причетності до фінансування акції на Грушевського, активістами наметового табору горезвісний «черкаський намет» було терміново прибрано.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.