Згадайте день, коли людина була вільною!


Spread the love

Згадайте останній день, коли людина була вільною та їй за це нічого не було …

Робиться все можливе і неможливе, щоб присадити на голку якомога більшу кількість людей, зробити їх повністю залежними від уколів, які визначатимуть наше право на життя !

Це ж явно не про суспільне здоров’я, безпеку та захист…

Не вкладатися в освіту, не лікувати, не оздоровлювати, не зміцнювати імунну систему, не створювати умови для здорового життя, а тільки вакцинувати і вакцинувати постійно (обіцяють нові штами) !

Будуються великі заводи з виробництва вакцин – ніхто й не думає згортати цей процес ! Відтепер люди постійно сидітимуть на голці, кожні півроку отримуючи нові дози… адже тільки тоді вони житимуть!

Логіка у вакцинаторів відсутня геть : “невколотий” тепер є загрозою для суспільства, а той, хто “вколовся” (вважай інфікувався), замість ізоляції, не маючи ще антитіл, а тільки незрозумілу рідину всередині свого організму – вільно чимчикує поміж люди, сідає на потяг чи літак – йому вже всі двері відчинені…

Навіщо все це ?!

Теорій багато! Але зрозуміло, що не буде повернення до життя минулого!

Не належним чином протестована вакцина, за фактом є експериментальною медичною субстанцією, яка витісняє природну імунну систему, змінює її штучним впливом… Вже є достатньо інформації, що з уколом ми отримуємо також і додаткові бонуси, які повільно вбивають нас зсередини…

Про здоров’я чи його захист взагалі не йдеться !

Людей цілеспрямовано залякали хворобою, яка згодом стала б звичайним сезонним грипом, адже багато хто вже перехворів…Людей не питали, чи згодні вони брати участь у цьому жахливому експерименті !

Не для того стільки зусиль…

Все відбулося настільки продумано та поетапно, що ми навіть не встигли повноцінно зрозуміти та усвідомити, як же так вийшло відібрати у нас

право на навчання, роботу, пересування, відпочинок, а  зрештою… і право на життя ?!

Воля – вибір незалежних !

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.